Batutu parka ievads

1. daļa Paldies par atsauksmi Wenzhou Xingjian Play Toys Co.,Ltd par jūsu iekštelpu batuta parka piegādātāju! Kā profesionāls piegādātājs, kas sniedz vienas pieturas pakalpojumus, tostarp projektēšanas, ražošanas, piegādes, uzstādīšanas pakalpojumus. Mūsu komanda sastāv no starptautiskās tirdzniecības vietas, dizaineru telpas, darbnīcas, tostarp šūšanas, paklājiņu ražošanas, tērauda metināšanas, tērauda pārklājuma, izmēģinājuma uzstādīšanas un loģistikas un noliktavas.

Visi izstrādājumi ir izgatavoti no neindīgām un videi draudzīgām izejvielām, kas ir pārbaudītas un pārbaudītas stingri pirms izvešanas no rūpnīcas, viss produkts atbilst CE, ISO TUV, ASTM uc rotaļu laukumu drošības standartiem. Mēs esam veiksmīgi uzbūvējuši iekštelpu komerciālo rotaļu laukumu Krievijā, Rumānijā. ,Dubaja,ASV,Peru,Taizeme,Malaizija un tā tālāk. Mēs ceram izveidot rotaļu laukumu, kurā bērni var priecāties, iegūt draugus, dalīties un mācīties kopā. Mūsu mērķis ir padarīt pasauli vienkāršāku, padarīt bērnību izcilu.

Mūsu iekštelpu batuta parks galvenokārt ir paredzēts bērniem, kas vecāki par 5 gadiem, un pieaugušajiem. Dažādas aktivitātes dažādam vecumam, piemēram, nindzju kurss, debesu taka pusaudžiem un pieaugušajiem. Tas ir populārs ar iepirkšanās centriem

 • Lielveikals
 • sporta centrs
 • Ģimenes spēļu istaba
 • Dienas aprūpes centrs
 • Baznīcas
 • pirmsskolas izglītības centrs
 • Bērnu ministrijas
 • Atrakciju parks
 • Fitnesa centrs
 • Atpūtas centrs
 • Stadioni

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, noklikšķiniet uz

Konsultāciju pasūtījuma process

1. Atrašanās vietas rasējums. Piedāvājiet mums atrašanās vietas zīmējumu, iekļaujiet atrašanās vietas garumu, platumu, augstumu, šķēršļu un pīlāru izmēru un vietu, ieejas un izejas izmēru un vietu, loga izmēru un vietu. Jo detalizētāka informācija, jo labāk tā būs. Labākais veids ir piedāvāt precīzu auto-cad zīmējumu. (Atrašanās vieta ir ļoti svarīga, kas var izlemt, vai projekts uzvar vai zaudē. Mūsu batuta ievadlapā ir sniegti padomi par atrašanās vietas izvēli.)

2. Dizains. Sazinājāt savas idejas un pieprasījumu ar dizaineriem un pēc tam pielāgojāt dizainu, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietas informāciju. Dizainu var pārskatīt, līdz jūs to apmierināt. Pēc tam, kad būsim apstiprinājuši dizainu un cenu, mēs kopā ar jums apstiprināsim visas dizaina detaļas, iekļausim dažādus leņķu dizainus, priekšmetu sarakstu, automātiskās kodēšanas rasējumu pirms ražošanas, dubultu pārbaudi. Un šajā laikā jūs varat sākt reklamēt.

3. Ražošana. Kad būsim saņēmuši 50% depozītu, mēs sāksim ražot rotaļu laukumu. Ražošanas laikā mēs jums piedāvāsim ražošanas fotogrāfijas un pastāstīsim ražošanas grafiku.

4. Piegāde. Mēs informēsim jūs, lai sakārtotu 50% atlikumu un rezervētu kuģi nedēļu pirms ražošanas pabeigšanas. Pēc tam mēs iekrausim konteinerus un piedāvāsim iekraušanas fotoattēlus un video.

5. Dokumenti. Pēc kuģa atiešanas mēs jums nosūtīsim 3D uzstādīšanas shēmu un muitošanas dokumentus, piemēram, iepakošanas sarakstus, komercrēķinu un BL.

6. Attīriet produktus. Pēc tam, kad esat saņēmis un atbrīvojis konteineru no pasūtījuma, jums ir jāizkrauj konteineri. Salieciet vienāda materiāla detaļas, plastmasas daļas ar plastmasas detaļām, caurules ar caurulēm, paklājiņus ar paklājiņiem, jums būs vieglāk atrast un uzstādīt.

7. Uzstādīšana. Mēs jums piedāvāsim uzstādīšanas norādījumus un video. Un arī mēs varam piedāvāt tiešsaistes uzstādīšanas rokasgrāmatu. Lieliem projektiem mēs varam nosūtīt instalēšanas darbinieku uz jūsu atrašanās vietu, lai to instalētu.

8. Sāciet uzņēmējdarbību. Novēlu jums veiksmi.

3. daļa Kāds ir budžets batuta parka aprīkojuma uzstādīšanai?

Kā peļņas budžets jums ir skaidri jāzina batuta parka centra izmaksu sastāvs.

1. Vietas noma
Atrašanās vieta nosaka ieguldījumu batuta parka biznesā dzīvību vai nāvi. Ir ļoti svarīgi, lai jūs batuta aprīkojums labā vidē, daudz bērnu apkārtnē ar kājāmgājēju satiksmi, cita veida uzņēmējdarbība apkārtnē, piemēram, kafejnīca, pārtikas veikals, lielveikals. Tuvumā parks vai liela kopiena. Biznesa iela ir arī laba atrašanās vieta, iekštelpu rotaļu laukumā var auklēt bērnus vecākiem.

2. Reklāma
Ja neatrodaties labi redzamā vietā, veiciet reklāmas, kas piesaistīs vairāk apmeklētāju. Izveidojiet reklāmas dēli ārpus ēkas vai pie ieejas. Izveidojiet kādu brošūru par tuvējo kopienu. Informēti cilvēki, ka jums ir lielisks izklaides parks, sagādā lielu prieku bērniem un pieaugušajiem.
Piedāvājiet kādu pārdošanas veicināšanu, piemēram, mēnešbiļeti un gada biļeti, bezmaksas dāvanu utt.

3. Rotaļu laukuma izmaksas
Tas ietver batuta aprīkojumu, kā arī piegādes izmaksas un importa nodokli, kā arī uzstādīšanas izmaksas.

4. Samaziniet ieguldījumus
Investīcijas batuta parkā ir paredzamas, spēles izmaksas + FOB izmaksas + kravas + importa nodoklis + uzstādīšana + uzturēšana. Nekādu slēptu cenu, bez papildu izmaksām mūsu batutā, iegādājoties rotaļu aprīkojumu tieši no ražotāja, ievērojami samazināsit ieguldījumu izmaksas. Galvenās izmaksas būs spēļu laukuma noma, batuta parks aizņem lielu vietu un grūti pārvietojams. Izklaides parka īpašniekam jāsazinās ar saimnieku par īri, jāslēdz īre nākamajam gadam! Iesaku arī pirms līguma noslēgšanas veikt vietas padziļinātu izpēti!
Jāņem vērā arī darbaspēka izmaksas. Mēs palīdzam jums maksimāli ietaupīt uzstādīšanas izmaksas pēc nosūtīšanas.

Izcils ievads

1. Produkti atbilst ASTM, TUV, ISO un citiem starptautiskajiem drošības standartiem.

2. Izmantojiet labāko materiālu (saplāksni, augsta blīvuma PVC un PU, iekšpusē mēs parasti izmantojam putas un EPE, nevis pilnībā EPE, izturīgu atsperi) un piedāvājiet vislabākās kvalitātes produktus, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.

3. Pirms iekraušanas nodrošināt kvalitātes pārbaudi.

4. Vairāk nekā 15 gadu pieredze pārdošanas komanda, kas ir veikusi simtiem projektu vairāk nekā 40 valstīs.

5. Nodrošiniet vienas pieturas pakalpojumu, kas ietver projektēšanu, ražošanu, nosūtīšanu, uzstādīšanu un apmācības norādījumus.

6. Viena gada garantija pēc pārdošanas.

7. Mūsu komanda ir apņēmusies pētīt un attīstīt jaunus produktus un jaunus dizainus.

Par uzstādīšanu

Mēs esam apņēmušies panākt klientu izmaksu ietaupījumu, vienkāršojot uzstādīšanu.

Batuta projekta konstrukcijām, ja batuta laukums ir lielāks par 1000 kvm un apvienojumā ar daudziem sarežģītiem priekšmetiem, uzstādīšanu labāk veiks mūsu tehniķi, mēs vēlamies nodrošināt labāko tehniķu komandu, kurai ir prasmes un zināšanas uzstādīšanas veikšanai.

Pareiza uzstādīšana ir svarīga batuta parkam, mums ir jāņem vērā drošība, ilgmūžība un izskats... Mazākai batuta platībai (100-500) klienti var veikt uzstādīšanu arī ar mūsu 3D uzstādīšanas shēmu. Mēs garantējam, ka instalācijas informācija ir pēc iespējas skaidrāka un tūlītēja atbilde instalēšanas laikā, ja rodas problēmas, izmantojot Skype, tālruni, Whatsapp un e-pastu.

Pirmkārt, pirms piegādes mēs veiksim dzelzs detaļu izmēģinājuma montāžu mūsu rūpnīcā, paklāji jau ir uzstādīti ar dzelzs caurumiem. Otrkārt, pirms bilances apmaksas klientiem tiks nosūtīts vairāk fotoattēlu.

Treškārt, mēs atzīmēsim skaitļus uz detaļām, pēc tam izveidosim 3D uzstādīšanas diagrammu, numuru uz 3D diagrammas saskaņosim ar komponentiem.

1. Salieciet rāmi

Batuta pamatsastāvdaļas: brīvā lēciena zona, putu bedres laukums, klinšu kāpšanas zona utt... Pārliecinieties, ka grīda ir līdzena batuta parkam.

Rāmja modelis: (uzstādiet saskaņā ar CAD rasējumiem)

TSkrūves rāmja uzstādīšanai:

Pavasaris batutam:

2. Salieciet paklājiņus, atsperes, putu bedri, kāpšanas sienu

Instalējiet to pa vienam, to būs ļoti viegli instalēt.

3. Visbeidzot salieciet tīklu un PVC pārsegu:

Uzstādiet tīklu ap batutu, izveidojiet tīklu vietās, kur ir spraugas, uz kurām bērni var tieši aizķerties vai nokrist.

Brīdinājums: Tas, ko mēs šeit parādām, ir tikai piemērs, sīkāku informāciju, lūdzu, nosūtiet mūsu vietnē!