Batuta ievads

Batuta ievads

Kas ir batuts?

Lēkšana uz batuta ir maziem bērniem patīkama nodarbe. Tā ir bijusi visur, bet kas ir batuta parks, jūs to tiešām zināt?
Tas nav tikai viens batuts, ko kāds velk ārā! Tā vietā tā ir vesela ēka — un viena ēkas daļa vienkārši ir batuts. Tas ir līdzīgi kā iešana lecīgā mājā, izņemot to, ka batuta parki patiesībā ir nedaudz drošāki. Jūs nevarat ieiet ar apaviem, var būt nepieciešams drošības video un vienmēr ir uzraudzība. Bet ko jūs darāt batuta parkā?

Jūs atlecat. Jā, tā tiešām ir taisnība! Batutu parki ir lielisks jautrības avots, it īpaši, ja jums ir jaunāki bērni. Viņi var burtiski atlēkt no sienām, nesavainojot sevi, un galu galā viņi var pat izsmelt sevi. Batutu parki ir izmantoti arī fitnesam — daudzi piedāvā īpašas atlekšanas nodarbības ar vingrinājumiem un aktivitātēm, kas paredzētas, lai jūs iegūtu formu.

Ja tas izklausās kā kaut kas, kas jūs varētu interesēt, jums ir paveicies! Visur ir redzami batutu parki, tāpēc ir viegli ieiet un pārbaudīt notikumus.

Batutu parks ir ļoti ienesīgs ieguldījums, jo tas ļoti patīk visām vecuma grupām. Lēkšana uztur formu un priecē, paskaties uz džemperiem, viņi visi smaida! Katru gadu tiek atvērti daudzi, jo tā ir salīdzinoši jauna nodarbe, un papildus prieka garantēšanai tie ir pieejami 7 dienas nedēļā un neatkarīgi no sezonas. Jaunās paaudzes batutu parkiem vairs nevajadzētu būt vienkāršām telpām.

Vietas ieteikums

Vieta nosaka ieguldījumu dzīvību vai nāvi iekštelpu batutu parka biznesā. Ir ļoti svarīgi, lai jūs novietotu iekštelpu batutu pie labas vides, apkārtnē būtu daudz cilvēku ar kājāmgājēju satiksmi, cita veida uzņēmējdarbība apkārtnē, piemēram, sports, lielveikals. Parks vai liela kopiena netālu no stadiona, sporta centra.

Apkopojiet, izpētiet un analizējiet batuta parka atrašanās vietu, pūļa izvietojumu, nozares formātus un citu būtisku informāciju
Vietnes izvēlei jebkurai nozarei ir galvenā loma (70%) vēlākajā batutu parka peļņas gūšanas periodā, un iekštelpu batuta zonas izvēle nav izņēmums. Parkam jābūt izvietotam apkārtējos vai centrālos rajonos, ko ieskauj tirdzniecības centri, sporta centri, dzīvojamie rajoni, stadions un citas iestādes ar koncentrētu cilvēku plūsmu. Šīm jomām ir sava plūsma, kas var izvairīties no daudzām veicināšanas izmaksām vēlākā periodā.

Atbilstoši pūļa struktūras proporcijai ap pasākumu norises vietu, veiciet precīzu pūļa pozicionēšanu. Ja jums apkārt ir bērni, projekta iestatījumos pievienojiet dažus bērniem piemērotus rotaļu laukuma priekšmetus; ja apkārtējā iedzīvotāju struktūra pārsvarā ir 5-12 bērni, varat izvēlēties paplašināt brīvo atlēcienu zonu. Ja pusaudžu un pieaugušo vecuma grupās ir vairāk bērnu, ir divas cilvēku grupas. Izveidojiet funkcionālākus projektus.

Punkts ir jāzina par atrašanās vietu,

Mēs uzzinām visu informāciju par jūsu vietu, ne tikai platuma, garuma un augstuma specifikāciju. Bet arī kur ir labākā vieta ieejai, kā nodrošināt staba drošību.

1. Mēs uzzinām visu informāciju par jūsu vietu, ne tikai platuma, garuma un augstuma specifikāciju. Bet arī kur ir labākā vieta ieejai, kā nodrošināt staba drošību.

2. Vai jums ir CAD fails (nodrošinājis arhitekts), ko varat mums iesniegt?

3. Vai jūsu atrašanās vietā ir sijas, stabi vai šķēršļi, kas atradīsies rotaļu laukuma uzstādīšanas zonā?

4. Vai griestu telpā ir kādi šķēršļi, piemēram, gaisa kondicionēšanas atveres, izplūdes kanāli, piekārtie lukturi utt. rotaļu laukuma struktūrā? Ja tā, lūdzu, sniedziet arī šķēršļa attēlu un mērījumus.

5. Vai rotaļu laukumu zonā ir kādas slēptas durvis vai ugunsdzēsības izejas, kas mums jāzina?

6. Ja jums ir reāla atrašanās vietas fotogrāfija, tas būs lielisks palīgs.

Piemēram :

Aktivitāšu ievads

Batutu populāras preces

Tautas bumba

Varavīksnes tīkls

spilveni

Bumbu bedre

debesu taka

Spirālveida slidkalniņš

basketbols

Nometiet slaidu

Virvju trase

Zirnekļa tornis

Tilts

Vulkāns

Nindzju kurss

Gun Play Zone

Zirnekļa siena

Mazu bērnu zona

Zirnekļa tornis

Palm Tree

Cīņas nūjas

Interaktīvais projektors

Kāpšanas bumba

Sienas spēles

Izslaucīt

Stikla šķiedras slidkalniņš

Kāpšanas siena

Pilsētas pilsētas rajons

Cīņas bumbas

Donut Slide

Nometiet slaidu

Lomu spēles laukums

Viena dēļu tilts

Bumbu spēles

Dizaini parāda

Īsta lietu izstāde

Materiāla detaļa

Galvenais rāmis:80 * 80 * 2.0mm
40 * 40 * 1.5mm
80 * 50 * 2.5mm

Žogs ap lēcienu laukumu: Žogs izmanto φ48 * 1.5 mm cinkotu cauruli. Žogs ir aizsardzība, uzstādīšana utt.

Plakanajam segumam ir divslāņu gala virsma, kas ir izgatavota no PP materiāla. Tam ir spēcīga virsmas stingrība, laba saraušanās, lieliska triecienizturība un izturība pret skrāpējumiem.

Drošības ritenim ir automātiska aizsardzības sistēma. Automātiski regulējas atbilstoši kāpēja svaram, formulē pretestību vienmērīgu un vienmērīgu nolaišanos.

Parasts pavasaris:18 cm Profesionālā atspere: 30 cm garš četros stūros, 26 cm garš perifērijas daļām. Visa Spring virsma ir cinkota ar labu maigumu.

Spilventiņš ar 0.45 mm biezu PVC pārsegu, lai ietītu 70 mm biezu stipru pērļu kokvilnu

pēdas plāksne:80*50*5mm Samazina zemes bojājumus un uztur batutu vienmērīgā līmenī pēc uzstādīšanas.

Putu bedres izmērs: 1000 mm * 50 mm biezs mīksts spilventiņš zem: 7 cm vai 14 cm biezi EVA paklājiņi: 100 * 100 * 2 cm Putas: 15 * 15 * 15 cm Visas putas ir liesmu slāpējošas, netoksiskas, bez garšas un nav kairinošas.

Lecamās virsmas āķis: 50 * 30 * 5 mm, āķiem ir trīsstūra forma, kas būs drošāka un stiprāka.

Fluorescences siksna:mūsu šī jaunā veida fluorescences siksnas izmantošanas līmenis tikai 5% apgaismojuma efektu var sasniegt 200%

Double Hole Climbing Rock: Tas ir izgatavots no sintētiskiem materiāliem un tam nav toksiskas ietekmes uz cilvēka ķermeni.

Profesionāls batuta paklājiņš treniņu lēkšanai: PA66 kokvilnas lente. Palīdziet lietotājiem veikt dažādas darbības

1. Fluorescences siksnas: tradicionālās fluorescences siksnas absorbcija 100% perfektiem apgaismojuma efektiem faktiski ir tikai 5%, savukārt šī jaunā veida fluorescences siksnas izmantošanas līmenis tikai 5% apgaismojuma efektu var sasniegt 200%, tādējādi uzlabojot vispārējo norises vietas atmosfēru un efektu, ļaujot Batuts kļūst smalks un izceļ tēmu!

Fluorescence ir fotoluminiscences parādība. Kad viela istabas temperatūrā tiek apstarota ar noteikta viļņa garuma krītošu gaismu (parasti ultravioleto vai rentgenstaru), tā absorbē gaismas enerģiju un nonāk ierosinātā stāvoklī, kā arī nekavējoties deaktivizē un izstaro izejošo gaismu (parasti viļņa garums ir garāks par krītošās gaismas, kas atrodas redzamās gaismas joslā); un, tiklīdz krītošā gaisma tiek apturēta, luminiscences parādība nekavējoties pazūd. Izejošo gaismu ar šo īpašību sauc par fluorescenci. Parasti fluorescenci vai fosforescenci izšķir ar nepārtrauktu luminiscences laiku, nepārtrauktu luminiscences laiku, kas ir īsāks par 10–8 sekundēm, sauc par fluorescenci, un nepārtrauktu luminiscences laiku, kas ir ilgāks par 10–8 sekundēm, sauc par fosforescenci. Ikdienas dzīvē cilvēki parasti visu veidu vāju gaismu dēvē par fluorescenci plašā nozīmē.

Atšķirībā no plaši izmantotās atstarojošās lentes un fosfora siksnas, mūsu ekskluzīvās patentētās tehnoloģijas fluorescējošā lente var tikt izmantota nepārtraukti piecus gadus, kas atšķiras no citu ražotāju batutos izmantotajām atstarojošajām lentēm. Efekts ir labāks, varat atsaukties uz mūsu reālā gadījuma fotoattēliem un tiešraides video

2.Fluorescējošais PVC: nesatur Cd/AZO/FCKW/PCP/PCB/PCT/formaldehīdu un veselībai bīstamās vielas, kā noteikts likumā — ilgstoša izturība — UV izturīga gaismas noturība >6 — izturīgs pret sviedriem — izturīgs pret urīnu — izturīgs pret siekalām — ūdensizturīgs — izturīgs pret sālsūdeni — izturīgs pret plīsumiem — nav kairinošs – (neons: nav piemērots masāžas galdiem, gaismas noturība: 4, nav piemērots lietošanai ārpusē, nav UV izturīgs)

3.Double Layer batuta gulta: divslāņu batuta virsmai var būt dubulta aizsardzība, lai batuta virsma nesabojātu lietotāja pēdu un nodrošinātu batuta parku operatoriem papildu aizsardzības un riska novēršanas slāni.

4. Pavasaris: profesionāli izraudzīti ražotāji, valsts un trešo pušu sertificēti uzņēmumi, kvalitātes nodrošināšana, labs spīdums dabiskā apgaismojumā, spīdīga materiāla kvalitāte, samazina ultravioleto staru absorbciju, stiprina pret ultravioleto staru spēju un vēl vairāk uzlabo pakalpojumu dzīvi. Atspere: izgatavota no klavieru stieples, pretdeformācijas stiepes garums ir 5 reizes lielāks nekā mangāna tēraudam, un kalpošanas laiks ir pārbaudīts 500,000 XNUMX reižu bez deformācijas

Ražošanas process

Materiālu sagatavošana

1. Materiālu sagatavošana

PVC griešana

2.PVC griešana

Šūšana

3.Šūšana

Mīksto detaļu ražošana

4.Mīksto detaļu ražošana

Nagu pistole

5.Nagu pistole

Pakete

6.Iepakojums

cinkota tērauda caurule 48

7. cinkota tērauda caurule 48

metināšanas

8.izmēģinājuma uzstādīšana

Veidot tekstu

9. Veidot tekstu

Konteineru ielāde

10. Konteinera iekraušana

Uzstādīšanas atbalsts

Mēs esam apņēmušies panākt klientu izmaksu ietaupījumus, vienkāršojot uzstādīšanu. Batuta projekta konstrukcijām, ja batuta laukums ir lielāks par 1000 kvm un apvienojumā ar daudziem sarežģītiem priekšmetiem, uzstādīšanu labāk veiks mūsu tehniķi, mēs vēlamies nodrošināt labāko tehniķu komandu, kurai ir prasmes un zināšanas uzstādīšanas veikšanai.
Pareiza uzstādīšana ir svarīga batuta parkam, mums ir jāņem vērā drošība, ilgmūžība un izskats... Mazākai batuta platībai (100-500) klienti var veikt uzstādīšanu arī ar mūsu 3D uzstādīšanas shēmu. Mēs garantējam, ka instalācijas informācija ir pēc iespējas skaidrāka un tūlītēja atbilde instalēšanas laikā, ja rodas problēmas, izmantojot Skype, tālruni, Whatsapp un e-pastu.

Pirmkārt, pirms piegādes mēs veiksim dzelzs detaļu izmēģinājuma montāžu mūsu rūpnīcā, paklāji jau ir uzstādīti ar dzelzs caurumiem. Otrkārt, pirms bilances apmaksas klientiem tiks nosūtīts vairāk fotoattēlu.
Treškārt, mēs atzīmēsim skaitļus uz detaļām, pēc tam izveidosim 3D uzstādīšanas diagrammu, numuru uz 3D diagrammas saskaņosim ar komponentiem.

  • Salieciet rāmi
  • Samontējiet paklājiņus, atsperes, putu bedri, kāpšanas sienu
  • Visbeidzot salieciet tīklu un PVC pārsegu

1.Salieciet rāmi

Batuta pamatsastāvdaļas: brīvā lēciena zona, putu bedres laukums, klinšu kāpšanas zona utt... Pārliecinieties, ka grīda ir līdzena batuta parkam.
Rāmja modelis: (uzstādiet saskaņā ar CAD rasējumiem)

Skrūves rāmja uzstādīšanai:

Pavasaris batutam:

2. Samontējiet paklājiņus, atsperes, putu bedri, kāpšanas sienu

Instalējiet to pa vienam, to būs ļoti viegli instalēt.

3. Visbeidzot salieciet tīklu un PVC pārsegu

Uzstādiet tīklu ap batutu, izveidojiet tīklu vietās, kur ir spraugas, uz kurām bērni var tieši aizķerties vai nokrist.

Brīdinājums: Tas, ko mēs šeit parādām, ir tikai piemērs, sīkāku informāciju, lūdzu, nosūtiet mūsu vietnē!

Skriešanas norādījumi

Pēc tam, kad esat atvēris bērnu rotaļu laukumu iekštelpās, kā veikt reklāmu un piesaistīt vairāk cilvēku? Tā būs problēma lielākajai daļai cilvēku. Tā kā mēs esam veidojuši rotaļu laukumu vairāk nekā 10 gadus un vienmēr runājām tālāk ar gala klientiem un piedāvājām viņiem ieteikumus par rotaļu laukuma vadīšanu, un pēc tam saņēmām viņu atsauksmes. Tādējādi mēs apkopojām skriešanas vadīšanas profesionālos plānus, šeit mēs īsumā pieminēsim.

1. Identificējiet savu mērķa klientu

Ir arī daudz dažādu batutu veidu, piemēram, ne tik piedzīvojumu priekšmeti, piemēram, parasta batuta gulta, nūju siena, dodžbols un tā tālāk bērniem līdz 13 gadu vecumam, kā arī izaicinājumu un piedzīvojumu priekšmeti, piemēram, nindzju laukums, zirnekļa tornis, kāpšanas sienas, piedzīvojumu sacīkšu spēles bērniem un pieaugušajiem, kas vecāki par 13 gadiem. Tāpēc jums ir jānovēro cilvēku plūsma atrašanās vietas tuvumā un vispirms jānosaka jūsu mērķa klients. Pēc tam mēs jums pielāgojām batuta plānu.

2. Reklāma:

A: Plakāti un saistītie publicitātes veidi (plakātu, stendu, rullīšu, baneru, saukļu, veikala LED displeja u.c. pielāgošana, batutu parkā tiks atklāta informatīvā publicitāte. Ja sadarbosies ar tirdzniecības centru, efekts būs labāks. Margas, kāpnes , stiklu un balustrādes var izmantot arī kā reklāmas pozīcijas, kā arī kopienas ziņojumu dēļus. B. Kopienas ieraksta publicitāte C. Izdaliet skrejlapas un balonus D. Sociālajiem medijiem patīk bezmaksas spēle Sociālie mediji slavē publicitāti, pārsūtot bērnu parka atklāšanu uz facebook, instagram, tiktok video, Youtube, mini programmu un citiem sociālajiem medijiem. E. Mobilā reklāma Mobilā reklāma, kas ir kļuvusi populāra pēdējos gados, ietver sava reklāmas satura izvietošanu taksometros un dažāda veida automašīnās un ik mēnesi vai ceturksni maksāt par laika periodiem. Sasniedziet pilsētu - plaša publicitāte, bet izmaksas ir augstas, var būt tikai neliels ieguldījumu diapazons. F. Kopīga publicitāte Piemēram, bērnudārzi, bērnu veikali, rotaļlietu veikali, bērnu apģērbu veikali utt. G. Tīkla publicitāte un veicināšana Nosūtiet atklāšanas publicitātes informāciju labi zināmiem vietējiem portāliem, kopienas vietnēm, vecāku un bērnu audzināšanas vietnēm, forumiem, ziņu joslām utt. H.Team building projektu popularizēšana.

3. Atklāšanas dienas pasākuma publicitāte:

A. Bezmaksas pieredze; B. Biedru kartes atlaide; C. Dāvanu pasniegšanas pasākumi; D. Laimīgā izloze; E. Mijiedarbība uz vietas

Populāras kategorijas

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Powerde By

Autortiesības © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet — Blogs | Sitemap | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi