[news:pagetitle]
Investīcijas un budžets
17. gada 2023. februāris / Skatīt: 102

Lai atvērtu iekštelpu rotaļu laukumus un cik daudz naudas jums ir nepieciešams, lai to izveidotu. Ar konkrētām detaļām mēs arī sniedzam skaidru ieskatu dažādās lietās, par kurām jums, iespējams, būs jāiztērē pāris dolāri, pirms sākat savu rotaļu laukumu. 


1. Jūsu iekštelpu rotaļu laukuma mēroga apstiprināšana

Iesākt iekštelpu rotaļu laukumu ir forši. Jūs varat izjust bērnus vislaimīgākajā laikā un nopelnīt daudz naudas (ja tas ir biznesa pasākums). Bet pirms sākat, jums ir jāzina, cik lielu vēlaties izveidot savu rotaļu laukumu. Jo lielāks ir rotaļu laukuma mērogs, jo vairāk naudas tiks iztērēts uzsākšanai. 

Jūsu izvēlētā rotaļu laukuma lielums ietekmēs arī to, cik liels būs jūsu rotaļu laukuma projekts, un jo vairāk bērnu plānojat, jo vairāk jāsagatavojas, lai palielinātu rotaļu laukuma arēnas kapacitāti, lai apmierinātu bērnus. 

Lai gan ir svarīgi nodrošināt paredzēto bērnu ietilpību jūsu rotaļu laukumā, ļoti svarīgi ir arī pietiekami sagatavoties paredzētajām vecuma grupām. Apstiprinot iekštelpu rotaļu laukuma mērogu, ir jāveic standarta sagatavošanās darbi dažādām bērnu vecuma grupām, kuras izmantos arēnu. Bērni, kuri izmanto rotaļu laukumus, ir no 6 līdz 23 mēnešiem, no 2 līdz 5 gadiem un no 5 līdz 12 gadiem. Iepazīšanās ar vecuma grupu, kurā plānojat izveidot iekštelpu rotaļu laukumu, palīdzēs labāk izplānot, kā vislabāk izveidot iekštelpu rotaļu laukumu. 


2. Rotaļu laukumu noma

Ja kādreiz esat meklējis telpu birojam, vietnei vai pat visai ēkai,

 Rotaļu laukumu noliktavas tiek izīrētas kvadrātmetros vai pēdās. Tātad nomas maksa būs atkarīga no arēnas lieluma, kurā atradīsies rotaļu laukums. Jo lielāks ir rotaļu laukums, jo lielāks ir telpas lielums. Vidēji kvadrātpēda maksā apmēram USD 11/12 atkarībā no apgabala. Tātad, ja plānojat īrēt 2,200 kvadrātpēdu lielu darba telpu, kas atbilst aptuveni 200 kvadrātmetriem, jums vajadzētu tērēt aptuveni 25,000 2,108 ASV dolāru gadā. Strādājot ar šo precīzu aprēķinu, jūsu ikmēneša telpu nomas maksa varētu būt aptuveni 17 USD. Tomēr, tā kā vietnes vērtība atšķiras, atšķiras arī cenas. Kvadrātpēda varētu maksāt pat USD 23 vai 25,000 USD. Tā kā telpu īrēšanai pietiek gadu, tad, uzsākot iekštelpu rotaļu laukumu, XNUMX XNUMX USD čeks par telpu nomu izklausās kā laba ideja. Kad tas būs novērsts, iztērējot dažus tūkstošus dolāru, varēsiet izveidot rotaļu laukumu ar citām svarīgām ērtībām. 


3. Atrakcijas izmaksas 

Rotaļu laukumi ir jautras vietas. Tātad, viņiem ir jāizskatās pievilcīgi un skaisti. Lieliska estētika palielina rotaļu laukuma vērtību. Tātad, jums vienkārši ir nopietni jāuztver savi dizaini. Tāpat kā viss, lieliskie dizaini šķiet dārgi. Bet, ja ņemat vērā vērtību, tas noteikti ir tā vērts. Interjera dizaineri ir atbildīgi par to, un dizainu cena atšķiras atkarībā no faktoriem, kas ietver rotaļu laukuma līmeni un elementus, kas galu galā tiks izmantoti aprīkojuma un rotaļu laukuma arēnas projektēšanā.


4. Piegādes izmaksas

Kurš veido iekštelpu rotaļu laukumu bez nepieciešamā aprīkojuma? Neviens, vai ne? Tāpēc, pirms sākat savu rotaļu laukumu, vispirms ir jāsakārto konstrukcijas. Marķēšana vietai, kurā nav parastu rotaļu laukuma bāru un šūpoles, būs smieklīga filma, jo bērni nevar izklaidēties tukšās vietās. 

To iegāde nav galvenā problēma, taču, iegādājoties tās, dažas konstrukcijas var būt ļoti smagas, un tādēļ ir nepieciešami kravas pakalpojumi, lai tās nogādātu no ražošanas uzņēmuma uz rotaļu laukumu. Tas varētu būt nedaudz dārgi, taču tas ir būtiski. Spēles struktūras svars, protams, ietekmēs izmaksas, kas jāmaksā par kravas pakalpojumiem. Tādējādi piegādes izmaksas var atšķirties atkarībā no produktu lieluma un iegādāto konstrukciju skaita. Piegāde no Amerikas Savienotajām Valstīm uz valstīm visā Eiropā un Ziemeļamerikā un Centrālamerikā svārstās no USD 625 līdz USD 1,752 par 40 hq konteineru piegādi. Šīs likmes atšķiras dažādās pilsētās pat valstīs un dažādās pasaules daļās. Tātad, ja vēlaties nosūtīt no Austrālijas uz Apvienoto Karalisti, piegādes izmaksas var būt ārkārtīgi augstas. Līdz pat 4,518 $. Tātad, izveidojot iekštelpu rotaļu laukumu, jums ir jāņem vērā izdevumi par piegādi no citām valstīm un piegādi pat no jūsu valsts uzņēmumiem līdz jūsu namdurvīm vai rotaļu laukuma arēnai. 

Šīs piegādes izmaksas dažādiem uzņēmumiem arī atšķiras, un tās visu laiku mainās atkarībā no daudziem iemesliem. Tāpēc ir ļoti svarīgi laiku pa laikam veikt kontrolpārbaudi, lai izvairītos no budžeta veidošanas, kas galu galā būs zem paredzamā tirgus diapazona. 


5. Uzstādīšanas izmaksas

Atverot iekštelpu rotaļu laukumu, rotaļu laukuma aprīkojuma uzstādīšana ir tikpat svarīga kā telpas noma vai telpas projektēšana. Jūs varat jautāt, kāpēc? Tas ir tāpēc, ka jūs nevarat vienkārši iznomāt vietni, iegādāties nepieciešamo aprīkojumu un izlemt to atinstalēt, izšķērdīgi guļot vietnē. Uzstādīšana vienmēr ir milzīga rotaļu laukuma izveides sastāvdaļa. Faktiski vidējā rotaļu laukuma budžetā uzstādīšana aizņem apmēram 27%. Būs jāmaksā tehniķiem, kas labos konstrukcijas, un viņu pakalpojumu, kā zināms, ir diezgan daudz. Tas noteikti izskaidro, kāpēc uzstādīšanas izmaksas prasa daudz. Lielākajai daļai māju īpašnieku, kuri plāno ierīkot mini rotaļu laukumu, var rasties kārdinājums izmantot DIY pieeju. Ja jums ir tādi plāni, jums tas ir jāpārdomā. Profesionāli tehniķi piedāvā pakalpojumus, kurus ikdienas cilvēkiem ir grūti saskaņot, un, uzdodot viņiem uzstādīt komplektus, tas pat palīdzēs garantēt jūsu bērnu drošību. Ja uztraucaties par izmaksām, vispirms jādomā par drošību.

Turklāt katra pakalpojumu sniedzēja cena svārstās atkarībā no tā, cik liels ir projekts, jo tas noteiks stundas, ko tehniķi ieliks piegādei, un pēc tam arī cenu. Uzstādīšanas cenas svārstās no minimālajām izmaksām 75 USD līdz maksimālajām izmaksām aptuveni 12,000 361 USD. Tādējādi vidējais rādītājs ir aptuveni no 508 līdz XNUMX USD, atkal atkarībā no veicamā darba puses. Uzstādīšana segs arī papildu izdevumu budžetu, kas būs jāiztērē par rotaļu laukuma laukumu, Papildu izmaksas, kas ietvers iespiedumus vai konstrukcijas problēmas ar paredzēto izmantot arēnu. 

Uzstādīšanas izmaksas sedz arī dažādus izdevumus, kas saistīti ar to tehniķu transportēšanu, kuri būs iesaistīti konstrukcijas veikšanā. Situācijās, kad tehniķi aizbrauc uz citām vietām, uzstādīšanas izmaksas segs izdevumus. 

Izveidojot iekštelpu rotaļu laukumu, ir jāiztērē noteiktas izmaksas. Šīs izmaksas attiecas uz ļoti plašu nepieciešamo priekšmetu apgabalu. Pirms rotaļu laukuma izveides jums noteikti ir jāsakārto šie izdevumi.

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Powerde By

Autortiesības © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet — Blogs | Sitemap | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi