Saūda Izklaides un izklaides (SEA) Expo
Saūda Izklaides un izklaides (SEA) Expo
29. gada 2023. maijs / Skatīt: 21

Saūda Arābija attīstīs 24 tematiskos parkus, 420 izklaides centrus un 35 izklaides vietas, un valsts tūrisma nozare strauji attīstās.


Paredzams, ka ar tūrisma nozares valsts un privātā sektora kopīgiem pūliņiem līdz 100. gadam Saūda Arābija piesaistīs vairāk nekā 2030 miljonus tūristu gadā.


Varas iestādes ir izdevušas licences 24 tematiskajiem parkiem un vairāk nekā 420 izklaides centriem saskaņā ar Saudi Vision 2030.


Pirmā atrakcija "Transformeri", kas aptvers vairāk nekā 10,000 50 kvadrātmetru, tiks atvērta Rijādā, bet vēl divas - citās SEVEN izklaides vietās. SEVEN iegulda vairāk nekā 13 miljardus SAR (21 miljardus ASV dolāru) 14 izklaides vietā XNUMX pilsētās Saūda Arābijā.

Gaidāmie projekti atrodas 14 valstības pilsētās:

Rijāda, Hadži, Meka, Džida, Taifa, Damana, Khobara, Hasa, Medīna, Janbu, Apo, Dizanga, Buraida, Tabuka

Turklāt Saūda Arābijas Izklaides vispārējā administrācija plāno pievienot 350 teātrus un 2,500 ekrānus, kas radīs vairāk nekā 30,000 XNUMX darba vietu.


Paredzams, ka Saūda Arābijas spēļu industrija līdz 250. gadam pieaugs par 2030%.


SEA Expo piedāvā dažādus produktus, pakalpojumus, risinājumus, sadarbības iespējas un mācību pieredzi. Ikviens, kas saistīts ar Tuvo Austrumu izklaides vai izklaides industriju, gūs labumu no apmeklējuma.


Mūsu nozares līnijā ir diezgan populāras divas produktu nozares,


IEKĀRTAS, LAUKS UN LĪDZDALĪBAS IEKĀRTAS

Bērnu rotaļu elementi, piepūšamie elementi, iekštelpu lāzera tags, kāpšanas sienas/virvju kursi/rāvējstieņi, izklaide, interaktīvie sporta veidi — labirinti/boulings, tilti, kanvas un teltis/nojumes un nojumes, strūklakas


SPĒLES UN IERĪCES

Pasāžas un video, monētu likšanas iekārtas, spēļu kontrolieri, biljarda galdi un piederumi, tālvadības pults un radiovadāmi, futbola bumba, galda spēles, valūtas maiņas automāti/rēķinu pārbaudītāji, monētu un valūtas skaitītāji/seifi, sistēmas un ierīces, žetoni, aproces, biļetes


Pls atrodiet šeit detalizētu informāciju ar Expo, kā norādīts zemāk 

Saūda Izklaides un izklaides (SEA) Expo

28. GADA 30.–2023. MAIJS | 3:9–XNUMX:XNUMX

Rijādas Starptautiskais konferenču un izstāžu centrsPopulāras kategorijas

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Autortiesības © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. — Blogs | Sitemap | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi