Ievads bērnu iekštelpu rotaļu laukumā

1. daļa Paldies par atsauksmi Wenzhou Xingjian Play Toys Co.,Ltd par jūsu iekštelpu komerciālo rotaļu laukumu piegādātāju! Kā profesionāls piegādātājs, kas sniedz vienas pieturas pakalpojumus, tostarp projektēšanas, ražošanas, piegādes, uzstādīšanas pakalpojumus. Mūsu komanda sastāv no starptautiskās tirdzniecības vietas, dizaineru telpas, darbnīcas, tostarp plastmasas liešanas, tērauda metināšanas, tērauda krāsošanas pārklājuma, izmēģinājuma uzstādīšanas un loģistikas un noliktavas.

Visas produkcijas ir izgatavotas no neindīgām un videi draudzīgām izejvielām, kas ir stingri pārbaudītas un pārbaudītas pirms izvešanas no rūpnīcas, viss produkts atbilst CE, ISO TUV, ASTM uc rotaļu laukumu drošības standartiem. Mēs esam veiksmīgi uzbūvējuši iekštelpu komerciālo rotaļu laukumu Krievijā, Rumānijā. ,Dubaja,ASV,Peru,Taizeme,Malaizija un tā tālāk. Mēs ceram izveidot rotaļu laukumu, kurā bērni var priecāties, iegūt draugus, dalīties un mācīties kopā. Mūsu mērķis ir padarīt pasauli izcilu, padarīt bērnību izcilu.

Mūsu iekštelpu komerciālais rotaļu laukums galvenokārt ir paredzēts bērniem vecumā no 2 līdz 12 gadiem, piemēram, 2-6 gadus veciem maziem bērniem un bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Tas ir populārs bērnudārzos.

 • restorāni
 • Lielveikals
 • Muzeji
 • Ģimenes spēļu istaba
 • Dienas aprūpes centrs
 • Baznīcas
 • pirmsskolas izglītības centrs
 • Bērnu ministrijas
 • Atrakciju parks
 • Fitnesa centrs
 • Atpūtas centrs
 • Lidostas
 • Stadioni
 • Slimnīcas

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, noklikšķiniet uz

Konsultāciju pasūtījuma process

1. Atrašanās vietas rasējums. Piedāvājiet mums atrašanās vietas zīmējumu, iekļaujiet atrašanās vietas garumu, platumu, augstumu, šķēršļu un pīlāru izmēru un vietu, ieejas un izejas izmēru un vietu, loga izmēru un vietu. Jo detalizētāka informācija, jo labāk tā būs. Labākais veids ir piedāvāt precīzu auto-cad zīmējumu. (Atrašanās vieta ir ļoti svarīga, kas var izlemt, vai projekts uzvar vai zaudē. Mūsu iekštelpu rotaļu laukuma ievada lapā ir sniegti padomi par atrašanās vietas izvēli.)

2. Dizains. Sazinājāt savas idejas un pieprasījumu ar dizaineriem un pēc tam pielāgojāt dizainu, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietas informāciju. Dizainu var pārskatīt, līdz jūs to apmierināt. Pēc tam, kad būsim apstiprinājuši dizainu un cenu, mēs kopā ar jums apstiprināsim visas dizaina detaļas, iekļausim dažādus leņķu dizainus, priekšmetu sarakstu, automātiskās kodēšanas rasējumu pirms ražošanas, dubultu pārbaudi. Un šajā laikā jūs varat sākt reklamēt.

3. Ražošana. Kad būsim saņēmuši 50% depozītu, mēs sāksim ražot rotaļu laukumu. Ražošanas laikā mēs jums piedāvāsim ražošanas fotogrāfijas un pastāstīsim ražošanas grafiku.

4. Piegāde. Mēs informēsim jūs, lai sakārtotu 50% atlikumu un rezervētu kuģi nedēļu pirms ražošanas pabeigšanas. Pēc tam mēs iekrausim konteinerus un piedāvāsim iekraušanas fotoattēlus un video.

5. Dokumenti. Pēc kuģa atiešanas mēs jums nosūtīsim 3D uzstādīšanas shēmu un muitošanas dokumentus, piemēram, iepakošanas sarakstus, komercrēķinu un BL.

6. Attīriet produktus. Pēc tam, kad esat saņēmis un atbrīvojis konteineru no pasūtījuma, jums ir jāizkrauj konteineri. Salieciet vienāda materiāla detaļas, plastmasas daļas ar plastmasas detaļām, caurules ar caurulēm, paklājiņus ar paklājiņiem, jums būs vieglāk atrast un uzstādīt.

7. Uzstādīšana. Mēs jums piedāvāsim uzstādīšanas norādījumus un video. Un arī mēs varam piedāvāt tiešsaistes uzstādīšanas rokasgrāmatu. Lieliem projektiem mēs varam nosūtīt instalēšanas darbinieku uz jūsu atrašanās vietu, lai to instalētu.

8. Sāciet uzņēmējdarbību. Novēlu jums veiksmi.

3.daļa Cik maksā iekštelpu rotaļu centra izveide?

Kā peļņas budžetam jums ir skaidri jāzina iekštelpu rotaļu laukuma struktūras izmaksu sastāvs.

1. Vietas noma
Atrašanās vieta nosaka ieguldījumu dzīvību vai nāvi iekštelpu rotaļu laukumu biznesā. Ir ļoti svarīgi, lai jūsu iekštelpu rotaļu laukums būtu labā vidē, daudz bērnu apkārtnē, kur ir gājēju satiksme, apkārtnē būtu cita veida uzņēmējdarbība, piemēram, kafejnīca, pārtikas veikals, lielveikals. Tuvumā parks vai liela kopiena. Biznesa iela ir arī laba atrašanās vieta, iekštelpu rotaļu laukums var auklēt bērnus vecākiem.

2. Reklāma
Ja neatrodaties labi redzamā vietā, veiciet reklāmas, kas piesaistīs vairāk apmeklētāju. Izveidojiet reklāmas dēli ārpus ēkas vai pie ieejas. Izveidojiet kādu brošūru par tuvējo kopienu. Informēti cilvēki, ka jums ir lielisks iekštelpu rotaļu laukums, sagādā lielu prieku bērniem. Piedāvājiet kādu pārdošanas veicināšanu, piemēram, mēnešbiļeti un gada biļeti, bezmaksas dāvanu utt.

3. Rotaļu laukuma izmaksas
Tas ietver iekštelpu rotaļu laukumu, kā arī piegādes izmaksas un importa nodokli, kā arī uzstādīšanas izmaksas.

4. Samaziniet ieguldījumus
Investīcijas iekštelpu rotaļu laukumā ir paredzamas, rotaļu iekārtas izmaksas + FOB izmaksas + kravas + importa nodoklis + uzstādīšana + uzturēšana. Mūsu rotaļu laukumā nav slēptas cenas, nav papildu izmaksu. Iegādājoties rotaļu aprīkojumu tieši no ražotāja, ievērojami samazināsies investīciju izmaksas. Rotaļu laukuma noma būs galvenās izmaksas, iekštelpu rotaļu laukums aizņem lielu vietu un grūti pārvietojams. Iekštelpu rotaļu laukuma īpašniekam jāslēdz kontakts par īri ar saimnieku, jāslēdz īre nākamajam gadam! Iesaku arī pirms līguma noslēgšanas veikt vietas padziļinātu izpēti!
Jāņem vērā arī darbaspēka izmaksas. Mēs palīdzam jums maksimāli ietaupīt uzstādīšanas izmaksas pēc nosūtīšanas.

Izcils ievads

1. Produkti atbilst ASTM, TUV, ISO un citiem starptautiskajiem drošības standartiem.

2. Izmantojiet labāko materiālu (saplāksni, augsta blīvuma PVC un PU, iekšpusē mēs parasti izmantojam putas un EPE, nevis pilnībā EPE.) un piedāvājiet vislabākās kvalitātes produktus, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.

3. Pirms iekraušanas nodrošināt kvalitātes pārbaudi.

4. Vairāk nekā 15 gadu pieredze pārdošanas komanda, kas ir veikusi simtiem projektu vairāk nekā 30 valstīs.

5. Nodrošiniet vienas pieturas pakalpojumu, kas ietver projektēšanu, ražošanu, nosūtīšanu, uzstādīšanu un apmācības norādījumus.

6. Viena gada garantija pēc pārdošanas.

7. Mūsu komanda ir apņēmusies pētīt un attīstīt jaunus produktus un jaunus dizainus.

Par uzstādīšanu

Mēs esam apņēmušies panākt klientu izmaksu ietaupījumu, vienkāršojot uzstādīšanu.

Iekštelpu rotaļu laukumu konstrukcijām, ja tās ir lielākas par 100 kvm un 4m augstas, uzstādīšanu labāk veiks mūsu tehniķi, mēs vēlamies nodrošināt labāko tehniķu komandu, kurai ir prasmes un zināšanas, lai veiktu uzstādīšanu.

Pareiza uzstādīšana ir svarīga bērnu rotaļu laukumam, mums ir jāņem vērā drošība, ilgmūžība un izskats... Mazākām iekštelpu rotaļu konstrukcijām pircējs var veikt uzstādīšanu, izmantojot mūsu 3D uzstādīšanas shēmu. Mēs garantējam pēc iespējas skaidrāku instalēšanas informāciju un tūlītēju atbildi instalēšanas laikā, ja rodas problēmas, izmantojot Skype, tālruni, Whatsapp un e-pastu.

Pirmkārt, pirms piegādes mēs savā rūpnīcā veiksim dzelzs detaļu un plastmasas detaļu izmēģinājuma montāžu, tiks izurbti caurumi, pieskrūvēts stiprinājums. Tiks uzlikts tilts, izgriezts tunelis vajadzīgajā izmērā... Otrkārt, pirms bilances apmaksas tiks nosūtītas vēl bildes klientiem.

Treškārt, mēs atzīmēsim skaitļus uz detaļām, pēc tam izveidosim 3D uzstādīšanas diagrammu, numuru uz 3D diagrammas saskaņosim ar komponentiem.

1. Salieciet rāmi

Ja rotaļu laukumam ir trīs stāvi, vispirms ir jāiztīra vieta un jāuzliek EVA paklājiņš uz grīdas! Ja tikai divi stāvi, vispirms varat salikt rāmi, pēc tam pacelt rāmi un novietot EVA paklājiņu uz grīdas. Veiciet uzstādīšanu pa vienam stāvam, (pirmais stāvs, otrais stāvs...). Sāciet ar vertikālo cauruli.

Rāmja modelis:

2. Samontējiet piederumus, piemēram, slidkalniņu, tiltu, tuneli utt.:

Caurules slaidu uzstādīšana

Caurules slaidu uzstādīšana

Caurules slaidu uzstādīšana

Samontējiet tiltu, paneli slīdēšanai, metāla gredzenu tunelim, kāpnes un šķērsli.
---- Pirms došanās uz augšu, lūdzu, pārliecinieties, vai visas detaļas ir uzstādītas.
----Nepārsedziet rāmja augšējo līmeni, pirms nav uzstādīti visi piederumi.

Visi stiprinājumi tiks atzīmēti CAD rasējumos, lai parādītu, kur likt:

Stiprinājumi

CAD rasējumi uzstādīšanai

Aksesuāru uzstādīšana

2. Visbeidzot salieciet tīklu un PVC pārsegu:

Uzstādiet tīklu ap rotaļu laukumu un augšējo malu. Tīkls vietās, kur ir spraugas, uz kurām bērni var tieši aizķerties vai nokrist.

Brīdinājums: Tas, ko mēs šeit parādām, ir tikai piemērs, sīkāku informāciju, lūdzu, nosūtiet mūsu vietnē!