Ievads iekštelpu rotaļu laukumā

Ievads iekštelpu rotaļu laukumā

Kas ir iekštelpu rotaļu laukums?

Iekštelpu rotaļu laukumi, kas pazīstami arī kā iekštelpu mīksto spēļu centri, kas ir rotaļu laukumi, kas atrodas iekšējā vidē. Tie ir īpaši izstrādāti, lai bērni varētu spēlēties un ar tiem lieliski izklaidēties. Mīkstās konstrukcijas un rotaļu aprīkojums ir ietīti mīkstās putās, lai absorbētu triecienu, kad bērni krīt vai atsitās apkārt. Tie ir vislabāk piemēroti bērniem vecumā no 0 līdz 12 gadiem. 
Rotaļu aprīkojums ir pārklāts ar mīkstu putu kārtu, kā arī grīda, lai jūsu bērns neciestu, krītot vai sasitoties. Turklāt nereti ir spēļu kluči, ar kuriem var uzbūvēt augstus torņus, ir bumbiņu bedre un dažādi batuti. Īsāk sakot: tā ir viena liela bērnu rotaļu paradīze, kas ir pilna ar krāsainām bumbiņām un mīkstiem materiāliem. Ja vēlaties investēt bērnu rotaļu laukumā, jums ir jāapgūst šīs nozares attīstība. Bērnu rotaļu laukumu vēsture Ķīnā nebija pārāk ilga, taču nozare pēdējos gados ir strauji attīstījusies. Pamatojoties uz milzīgo tirgus pieprasījumu, Ķīnai joprojām ir liels potenciāls, lai panāktu turpmāku progresu. līdz ar dzīves līmeņa uzlabošanos pieaug arī tirgus pieprasījums. tā sakot, tas būs bērnu rotaļu laukumu straujas attīstības periods.

Vietas ieteikums

Atrašanās vieta nosaka ieguldījumu dzīvību vai nāvi iekštelpu rotaļu laukumu biznesā. Ir ļoti svarīgi, lai jūsu iekštelpu rotaļu laukums būtu labā vidē, daudz bērnu apkārtnē, kur ir gājēju satiksme, apkārtnē būtu cita veida uzņēmējdarbība, piemēram, kafejnīca, pārtikas veikals, lielveikals. Tuvumā parks vai liela kopiena. Biznesa iela ir arī laba atrašanās vieta, iekštelpu rotaļu laukums var auklēt bērnus vecākiem.

Apkopojiet, izpētiet un analizējiet iekštelpu rotaļu laukuma atrašanās vietu, pūļa izvietojumu, nozares formātus un citu būtisku informāciju Jebkuras nozares vietas izvēlei ir galvenā loma (70%) vēlākajā batutu parka peļņas gūšanas periodā, un iekštelpu rotaļu laukuma vietas izvēle nav izņēmums. Parkam jābūt izvietotam apkārtējos vai centrālos rajonos, ko ieskauj tirdzniecības centri, tirdzniecības centri, dzīvojamie rajoni, skolas un citas iestādes ar koncentrētu cilvēku plūsmu. Šīm jomām ir sava plūsma, kas var izvairīties no daudzām veicināšanas izmaksām vēlākā periodā. Atbilstoši pasākuma norises vietā esošās pūļa struktūras proporcijai veiciet precīzu pūļa pozicionēšanu. Ja jums apkārt ir bērni, projekta vidē bagātiniet dažus bērniem piemērotus paradīzes projektus; Ja apkārtējā iedzīvotāju struktūra ir vairāk zīdaiņu vecumā no 0 līdz 5 gadiem, varat izvēlēties paplašināt agrīno izglītību vai visaptverošu uzmanību bērniem vecumā no 5 līdz 14 gadiem, lai divām cilvēku grupām izveidotu iekštelpu rotaļu struktūru ar funkcionālāku darbību.

Punkts ir jāzina par atrašanās vietu,

Mēs uzzinām visu informāciju par jūsu vietu, ne tikai platuma, garuma un augstuma specifikāciju. Bet arī kur ir labākā vieta ieejai, kā apsargāt stabu..

1. Kāds ir piedāvātās vietas efektīvais brīvais griestu augstums (skatīt tālāk sniegtos norādījumus)?

2. Vai jums ir CAD fails (nodrošinājis arhitekts), ko varat mums iesniegt?

3. Vai jūsu atrašanās vietā ir sijas, stabi vai šķēršļi, kas atradīsies rotaļu laukuma uzstādīšanas zonā?

4. Vai griestu telpā ir kādi šķēršļi, piemēram, gaisa kondicionēšanas atveres, izplūdes kanāli, piekārtie lukturi utt. rotaļu laukuma struktūrā? Ja tā, lūdzu, sniedziet arī šķēršļa attēlu un mērījumus.

5. Vai rotaļu laukumu zonā ir kādas slēptas durvis vai ugunsdzēsības izejas, kas mums jāzina?

6. Ja jums ir reāla atrašanās vietas fotogrāfija, tas būs lielisks palīgs.

Piemēram :

Aktivitāšu ievads

Karsts projekts iekštelpu rotaļu laukumam

Varavīksnes tīkls

Varavīksnes tīkls

Bumbu bedre

Bumbu bedre

Spirālveida slidkalniņš

Spirālveida slidkalniņš

Nometiet slaidu

Nometiet slaidu

Zirnekļa tornis

Zirnekļa tornis

Vulkāns

Vulkāns

Gun Play Zone

Gun Play Zone

Mazu bērnu zona

Mazu bērnu zona

Palm Tree

Palm Tree

Interaktīvais projektors

Interaktīvais projektors

Sienas spēles

Sienas spēles

Stikla šķiedras slidkalniņš

Stikla šķiedras slidkalniņš

Pilsētas pilsētas rajons

Pilsētas pilsētas rajons

Donut Slide

Donut Slide

Lomu spēles laukums

Lomu spēles laukums

Bumbu spēles

Bumbu spēles

Dizaini parāda

Īsta lietu izstāde

Materiāla detaļa

Dzelzs rāmis:Cinkota tērauda caurule, caurules diametrs 48 mm, biezums 2-3 mm saskaņā ar starptautiskajiem standartiem GB/T244-97

Koka daļas:Malaizijas imports ar biezumu 1.5/1.8/2.0/2.5 cm

Aizdares: Izmantojot PA66 kā izejvielu, viena gabala izmērs ir 34.7 * 0.75 * 0.15 cm. Paklājs: videi draudzīgs, netoksisks un bezgaršīgs EVA putu sūklis.

Grīdas paklājs: videi draudzīgs, netoksisks un bezgaršīgs EVA putu sūklis.

Plastmasas detaļas:LLDPE: LLDPE priekšrocības ir augsta izturība, laba stingrība, spēcīga stingrība, karstumizturība, aukstuma izturība utt.

Sūklis: Mēs izmantojam sūkli un pērļu vilnu, nevis veselu pērļu vilnu, jo tai ir laba atsitiena noturība

Belay:Neilona virve.

skrūve: Cinkotas augstas stiprības skrūves.

Piesegt:Parasts PVC un pretuguns, izturīgāks

Tīkls:4*4CM neilona virve saskaņā ar GB/T3091-2001 standartu.

Bāze:LLDPE, ko izmanto tērauda rāmja atbalstam.

Mīksts vāks:PU un PVC pēc jūsu izvēles.

Stiprinājumi:Mēs izmantojam čugunu kaļamā čuguna vietā, biezāku, smagāku, izsmalcinātāku.

Vāka sānu PU un PVC izvēlēties ar plakanu amatniecību.

Bumba:Mums ir plaša krāsu izvēle. Specifikācija ir φ5.5cm, φ7CM, φ8CM.

Ražošanas process

Materiālu sagatavošana

1. Materiālu sagatavošana

PVC griešana

2.PVC griešana

Šūšana

3.Šūšana

Mīksto detaļu ražošana

4.Mīksto detaļu ražošana

Nagu pistole

5.Nagu pistole

Pakete

6.Iepakojums

cinkota tērauda caurule 48

7. cinkota tērauda caurule 48

metināšanas

8.izmēģinājuma uzstādīšana

Veidot tekstu

9. Veidot tekstu

Konteineru ielāde

10. Konteinera iekraušana

Uzstādīšanas atbalsts

Mēs nodrošināsim visaptverošu instalēšanas rokasgrāmatu, lai padarītu instalēšanas procesu pēc iespējas vienkāršāku. Lieliem iekštelpu bērnu rotaļu laukumu projektiem mēs varam noorganizēt profesionālu tehniķu došanos uz vietējo apkārtni, lai vadītu uzstādīšanu, pareiza uzstādīšana ir ļoti svarīga rotaļu laukumam. Mazākām iekštelpu rotaļu laukumu konstrukcijām mēs nodrošināsim detalizētus 3D uzstādīšanas rasējumus, lai nodrošinātu pēc iespējas skaidrāku uzstādīšanas procesu, un mēs sazināsimies ar profesionālu tehniķu palīdzību, lai instalēšanas laikā atrisinātu visas uzstādīšanas grūtības, izmantojot Skype, Whatsapp un e-pastu.

  • Pīlāra uzstādīšana
  • Plastmasas detaļu uzstādīšana
  • Aizsargāta tīkla uzstādīšana
  • Statu pārsega uzstādīšana
  • Mīkstās mākslas instalācija
  • Grīdas paklājiņu uzstādīšana

1.Pīlāra uzstādīšana

2.Plastmasas detaļu uzstādīšana

3. Aizsargāta tīkla uzstādīšana

4.Pīlāra pārsega uzstādīšana

5.Mīksto daļu uzstādīšana

6.Grīdas paklāju uzstādīšana

Detaļu uzstādīšanas plāns

1.Bauts

Batuts

2.Palma

Palm tree

3.Viena dēļu tilts

Viena dēļu tilts

4.Ķēdes tilts

Batuts

5.Bumbu baseins

Palm tree

Skriešanas norādījumi

Pēc tam, kad esat atvēris bērnu rotaļu laukumu iekštelpās, kā veikt reklāmu un piesaistīt vairāk cilvēku? Tā būs problēma lielākajai daļai cilvēku. Tā kā mēs esam veidojuši rotaļu laukumu vairāk nekā 10 gadus un vienmēr runājām tālāk ar gala klientiem un piedāvājām viņiem ieteikumus par rotaļu laukuma vadīšanu, un pēc tam saņēmām viņu atsauksmes. Tādējādi mēs apkopojām skriešanas vadīšanas profesionālos plānus, šeit mēs īsumā pieminēsim.

1. Identificējiet savu mērķa klientu

Ir arī dažādi rotaļu laukumu veidi, piemēram, mazuļu zona 1-4 gadus veciem bērniem, parasts iekštelpu rotaļu laukums 3-11 gadus veciem bērniem un piedzīvojumu iekštelpu rotaļu laukums bērniem un pieaugušajiem, kas vecāki par 11 gadiem. Tāpēc jums ir jānovēro cilvēku plūsma atrašanās vietas tuvumā un vispirms jānosaka jūsu mērķa klients. Pēc tam mēs jums pielāgojām rotaļu laukuma plānu.

2. Reklāma:

A: Plakāti un saistītie publicitātes veidi (plakātu, stendu, rullīšu, baneru, saukļu, veikala LED displeja u.c. pielāgošana, bērnu parkā drīz tiks atklāta informatīvā publicitāte. Ja būsiet sadarbojušies ar tirdzniecības centru, efekts būs labāks. Margas, kāpnes, stiklus un balustrādes var izmantot arī kā reklāmas pozīcijas, kā arī kopienas ziņojumu dēļus. B. Kopienas ieraksta publicitāte C. Izdaliet skrejlapas un balonus D. Sociālajiem medijiem patīk bezmaksas spēle Sociālie mediji slavē publicitāti, pārsūtot bērnu parka atklāšanu uz facebook, instagram, tiktok video, Youtube, mini programmu un citiem sociālajiem medijiem. E. Mobilā reklāma Mobilā reklāma, kas ir kļuvusi populāra pēdējos gados, ietver sava reklāmas satura izvietošanu taksometros un dažāda veida automašīnās un ik mēnesi vai ceturksni maksāt par laika periodiem. Sasniedziet pilsētu - plaša publicitāte, bet izmaksas ir augstas, var būt tikai neliels ieguldījumu diapazons. F. Kopīga publicitāte Piemēram, bērnudārzi, bērnu veikali, rotaļlietu veikali, bērnu apģērbu veikali utt. G. Tīkla publicitāte un veicināšana Nosūtiet atklāšanas publicitātes informāciju labi zināmiem vietējiem portāliem, kopienas vietnēm, vecāku un bērnu audzināšanas vietnēm, forumiem, ziņu joslām utt.

3. Atklāšanas dienas pasākuma publicitāte:

A. Bezmaksas pieredze;

B. Biedru kartes atlaide;

C. Dāvanu pasniegšanas pasākumi;

D. Laimīgā izloze;

E. Mijiedarbība uz vietas

Populāras kategorijas

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Powerde By

Autortiesības © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet — Blogs | Sitemap | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi