[news:pagetitle]
FAQ
17. gada 2023. februāris / Skatīt: 132

Kad es saņemšu pasūtījumu?

Tas ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas un pasūtījuma. Parasti mūsu produktu piegādes laiks iekštelpu rotaļu laukums un batuts ir 14-25 dienas, piegāde aizņems aptuveni 25 dienas uz ASV rietumu krastu, 35 dienas līdz ASV austrumu krastam, 30 dienas uz Eiropu, 35 dienas uz Dienvidameriku un 15 dienas uz Tuvajiem Austrumiem. Papildus laiks pieteikšanās un tīrīšanas pasūtījumam. Jūs varat sagaidīt pasūtījumu 50–70 dienu laikā.


Kā es varu maksāt?

Starptautiskie kravu pārvadājumi mainās katru nedēļu, katrā ostā ir ļoti atšķirīgas kravas. Tāpēc mēs nepieņemam pasūtījumus tieši tiešsaistē. Vispirms mums ir jāpārbauda kravas un pēc tam jānoslēdz līgums. Varat izmantot pārskaitījumu (banka uz banku). Alternatīvas maksāšanas iespējas, lūdzu, zvaniet mums.


Kā es varu izņemt savu pasūtījumu?

Sadarbība ar 2KIDDY, jums nav jāuztraucas par paņemšanu. Mēs varam nodrošināt piegādi uz jebkuru vietu pasaulē. Mēs eksportējam visā pasaulē vairāk nekā desmit gadus. Ir labas attiecības ar ekspeditoru. Var tīrīt pēc pasūtījuma un piegādāt tieši uz jūsu atrašanās vietu. Palīdzēs lietot ISF un notīrīt pielāgotus.


Par tēmu un krāsām

Pagaidām mums jau ir 14 dažādas rotaļu laukuma tēmas, katrai tēmai ir sava krāsa, kuras mūsu dizainers ir daudzkārt pārbaudījis un salīdzinājis. Ja jūs neizvēlaties aprīkojumu pēc tēmas, jebkura krāsa mums ir piemērota. Tikko minēju, kas jums nepieciešams. Mūsu dizainers parūpēsies par atpūtu un parūpēsies, lai viss būtu kārtībā.


Kad es saņemšu citātu?

Pat mēs jau atzīmējām lielāko daļu preču ar cenu tiešsaistē, taču oficiāls cenu saraksts joprojām palīdzēs jums veikt atlasi un salīdzināt. Oficiāls piedāvājums tiks nosūtīts 24 stundu laikā lielākajā daļā dienu, izņemot svētku dienas un nedēļas nogales. Jūsu cenas piedāvājuma pieprasījumu izskatīs klientu apkalpošanas pārstāvis. Lai uzzinātu vairāk, rakstiet mums!


Vai jums ir kāds tirgotājs?

Bieži vien atbilde ir jā. Tirgotājs veic savu mārketingu, pārdošanu un apkopi. Spēļu laukumu aprīkojums pats par sevi ir lēts, taču tas aizņem tik daudz vietas un daudz dizaina. Tāpēc neviens tirgotājs nevar glabāt rotaļu laukumus noliktavā. Rotaļu laukumu aprīkojums nav standarta produkts. Tāpēc klienti dod priekšroku tieši no ražotāja.

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Powerde By

Autortiesības © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet — Blogs | Sitemap | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi