Kāpēc izvēlēties iekštelpu rotaļu laukumu biznesu
Kāpēc izvēlēties iekštelpu rotaļu laukumu biznesu
06. gada 2023. maijs / Skatīt: 38

An iekštelpu rotaļu laukums veicina arī fizisko aktivitāti un personības attīstību. Tas nodrošina šādas priekšrocības uzņēmumiem, īpaši, ja tiem ir tikai iekšējās komercplatības:


Ērtības:Iekštelpu rotaļu laukums ir ērtāks vecākiem, kuri apmeklē jūsu uzņēmumu, salīdzinot ar āra rotaļu laukumu. Tā vietā, lai paliktu ārā, kamēr bērni spēlējas, vecāki var sekot līdzi saviem bērniem, kad viņi pārlūko jūsu inventāru. Krāsaini polsterēti priekšmeti, bumbu bedres un veļas paklājiņi izklaidē bērnus, kamēr viņu vecāki tuvumā iepērkas. Izmantojot mīkstu grīdas paklāju, visu vecumu un spēju bērni var viegli pārvietoties no vienas vietas uz otru.


Klīrenss:Iekštelpu rotaļu laukumus ir vieglāk uzturēt tīrus, jo tie nav pakļauti saules, lietus vai āra iedarbībai. Šīs rotaļu struktūras ir arī mazāk pieejamas cilvēkiem, kas iet garām, tāpēc tajās ir mazāka iespēja uzkrāties mikrobi. Izvēlieties viegli tīrāmus materiālus, kuriem nepieciešama neliela apkope, lai nodrošinātu veselīgu vidi visā jūsu uzņēmumā.


Pieejamas četras sezonas:Iekštelpu rotaļu laukums ir pieejams jebkurā gadalaikā, neatkarīgi no laikapstākļiem ārā. Papildus aizsardzībai pret laikapstākļiem šī vide var būt draudzīgāka bērniem, kuri cieš no alerģijām.


Zema apkope:Āra rotaļu laukums ir jāpārbauda biežāk, jo tas ir atvērts āra elementiem. Tā kā iekštelpu rotaļu laukums atrodas jūsu ēkā, varat to uzturēt lieliskā stāvoklī bez īpašas apkopes. Tā rezultātā laika gaitā jūs pat varat ietaupīt naudu remontam vai nomaiņai.


Ierobežotās vietas maksimāla palielināšana:Jūsu uzņēmums var koplietot komerciālu ēku ar citu uzņēmumu, tādējādi ierobežojot rotaļu laukumam paredzēto vietu. Tomēr iekštelpu rotaļu laukums var būt pielāgots, lai pielāgotos jebkurai vietai, kuru atvēlat bērniem rotaļām.


Norādītās zonas:Iekštelpu rotaļu laukumam, visticamāk, ir dizains, kas atbilst jūsu uzņēmuma zīmolam un īpašajai tēmai.

Populāras kategorijas

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Powerde By

Autortiesības © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet — Blogs | Sitemap | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi