Ievads Swing
Ievads Swing
25. gada 2023. jūnijs / Skatīt: 18

Sava veida rotaļu aprīkojums, ar garāku auklu, kas piestiprināta pie plaukta, un apakšā karājas pedāļa dēlis, ar kuru cilvēks šūpojas šurpu turpu. Šūpošanās ir sporta veids, ko senatnē radīja etniskās minoritātes Ķīnas ziemeļos. Pavasarī un rudenī to ieviesa Centrālie līdzenumi. Pateicoties vienkāršajam aprīkojumam un mācīšanās vienkāršībai, tas tika ļoti mīlēts un drīz kļuva populārs visur. Pēc Haņu dinastijas svinga dejas pakāpeniski kļuva par tautas paražu Čingmingas festivālā, Pūķa laivu festivālā un citos festivālos, kas tiek nodoti līdz mūsdienām.


Šajā spēlē no koka karkasa vai dzelzs rāmja sāniem tiek piekārtas virves un piesiets horizontāls dēlis. Cilvēki stāv vai sēž uz dēļa, tur virvi abās rokās un izmanto pedāļu mīšanas spēku, lai šūpotu ķermeni uz priekšu un atpakaļ gaisā..Šūpošanās ir izklaide, jautra atpūtas aktivitāte..Kā radās nosaukums " Šūpoles" radušās?


Šūpoles, abiem senajiem tēliem blakus ir vārds "āda", un vārdam "tūkstotis" ir arī vārds "aizņemt", kas nozīmē pārvietoties, satverot ādas virvi. Jau senos laikos šūpošanās kāpšanas laikā tika radīta, lai iegūtu pārtiku no augstām vietām. Vispirms to sauca par "Qianqiu". Leģendu radīja ziemeļu Šanrongi pavasara un rudens periodā..Sākumā tā bija virve, kas turēja abās rokās un šūpojas.Vēlāk Cji hercogs Huans iekaroja šaronu tautu un ieveda "Cjaņcju" centrālajā daļā. Līdzenumi. Haņu dinastijas imperatora Vu laikā "Qianqiu" tika lietots kā vārds dzimšanas dienu svinēšanai pilī, kas nozīmēja "ilgmūžību tūkstošiem gadu". Vēlāk, lai izvairītos no tabu, vārds "Qianqiu" tika mainīts uz "Šūpoles". Vēlāk tās pārtapa šūpolēs ar divām virvēm un pedāli..Tang un Song dinastijās šūpoles kļuva par spēli, kas paredzēta sievietēm, lai vingrinātu vieglumu un sparu.


Šūpoles aizsākumi meklējami simtiem tūkstošu gadu senā pagātnē..Tajā laikā mūsu senčiem bija jāiet pie kokiem, lai plūktu savvaļas augļus vai medīt savvaļas dzīvniekus, lai iedzīvotos..Kāpjot un skrienot viņi parasti turas pie kupliem vīnogulājiem. un paļauties uz rotangpalmas šūpošanos, lai rāptos kokos vai šķērsotu grāvjus, visprimitīvākā šūpošanās forma..Kas attiecas uz šūpolēm ar virvēm, kas karājas no koka rāmjiem un tām piestiprinātiem pedāļiem, tad tās pastāvēja Ķīnas ziemeļos pavasara un rudens periodā. "Yiwenleiju" ir ieraksts, ka "Ziemeļu Šanrongs aukstajā laikā izmantoja šūpoles kā rotaļu". Tolaik šūpoļu saitīšanai izmantotās virves spēka nolūkos pārsvarā bija izgatavotas no dzīvnieku ādām, kurām ar vārdu "āda" kā radikālis.


Šūpoles ražotājs Wenzhou Xingjian Amusement Toys būs jūsu rīcībā no visas sirds. 


Ja vēlaties uzzināt vairāk par šūpoles produktiem, nevilcinieties jautāt!!!

Populāras kategorijas

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Powerde By

Autortiesības © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet — Blogs | Sitemap | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi