Par mums
Par mums

Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd. tika dibināta 2019. gadā, tā atrodas Qiaoxia pilsētā, Yongjia apgabalā, kas ir pazīstama kā “Izglītojošo rotaļlietu pilsēta Ķīnā”.


Uzņēmums ievēro principu "džentlmenim pastāvīgi jācenšas kļūt stiprākam, tāpat kā Visuma evolūcijai." Uzņēmuma mērķis: kvalitāte pirmajā vietā, klients visaugstākais, reputācija. Ievēro sirsnības, entuziasma, profesionalitātes un 24 stundu tiešsaistes pakalpojumu garu, lai nodrošinātu klientiem augstas kvalitātes produktus. Uzņēmums nodrošina pielāgotu projektēšanu, ražošanu, uzstādīšanu, pēcpārdošanas un citus vienas pieturas pakalpojumus. XingJian Apņēmies attīstīt uz ārējo tirdzniecību orientētu pārdošanas virzienu, mēs pārdodam augstas klases produktu kvalitāti kā etalonu un nodrošinām klientiem labu pakalpojumu kvalitāti un pieredzi kā mūsu redzējumu.


Uzņēmuma galvenie produkti ir āra rotaļu aprīkojums, kombinētie slidkalniņi, iekštelpu mīkstais rotaļu laukums, Iekštelpu batutu parka aprīkojums, nindzju laukums, virvju trases, fitnesa aprīkojums, pirmsskolas izglītības aprīkojums utt. Mēs varam izstrādāt un pielāgot bērnudārziem, parkiem, skolām, iepirkšanās centriem, vecāku un bērnu centriem, komerciāliem spēļu centriem utt.


Pēdējos gados mēs drosmīgi veicam sasniedzamību un izgudrojumus un uzlabojam ražošanas tehnoloģiju. Produktam ir ievades skaistuma un funkciju dizains ar vislabākajām ārzemju un vietējā stila kombinācijas īpašībām, draudzīgs un drošs rotaļu laukums. Visi izstrādājumi atbilst CE EN71, ISO9001, TUV EN1176, ASTM F1918, F1487 utt. rotaļu laukuma drošības standartiem. ., kas padara Wenzhou Xingjian Play Toys Co., Ltd izpelnījās klientu uzticību visā valstī rotaļu laukumu nozarē.

Mūsu komanda
FAQ
1.Vai jums ir kāds izplatītājs?
Bieži vien atbilde ir jā. Tirgotājs veic savu mārketingu, pārdošanu un apkopi. Spēļu laukumu aprīkojums pats par sevi ir lēts, taču tas aizņem tik daudz vietas un daudz dizaina. Tāpēc neviens tirgotājs nevar glabāt rotaļu laukumus noliktavā. Rotaļu laukumu aprīkojums nav standarta produkts. Tāpēc klienti dod priekšroku tieši no ražotāja.
2. Kad es saņemšu citātu?
Pat mēs jau atzīmējām lielāko daļu preču ar cenu tiešsaistē, taču oficiāls cenu saraksts joprojām palīdzēs jums veikt atlasi un salīdzināt. Oficiāls piedāvājums tiks nosūtīts 24 stundu laikā lielākajā daļā dienu, izņemot svētku dienas un nedēļas nogales. Jūsu cenas piedāvājuma pieprasījumu izskatīs klientu apkalpošanas pārstāvis. Lai uzzinātu vairāk, rakstiet mums!
3. Par tēmu un krāsām
Pagaidām mums jau ir 14 dažādas rotaļu laukuma tēmas, katrai tēmai ir sava krāsa, kuras mūsu dizainers ir daudzkārt pārbaudījis un salīdzinājis. Ja jūs neizvēlaties aprīkojumu pēc tēmas, jebkura krāsa mums ir piemērota. Tikko minēju, kas jums nepieciešams. Mūsu dizainers parūpēsies par atpūtu un parūpēsies, lai viss būtu kārtībā.
4. Kā es varu saņemt savu pasūtījumu?
Sadarbība ar 2KIDDY, jums nav jāuztraucas par paņemšanu. Mēs varam nodrošināt piegādi uz jebkuru vietu pasaulē. Mēs eksportējam visā pasaulē vairāk nekā desmit gadus. Ir labas attiecības ar ekspeditoru. Var tīrīt pēc pasūtījuma un piegādāt tieši uz jūsu atrašanās vietu. Palīdzēs lietot ISF un notīrīt pielāgotus.
5. Kā es varu maksāt?
Starptautiskie kravu pārvadājumi mainās katru nedēļu, katrā ostā ir ļoti atšķirīgas kravas. Tāpēc mēs nepieņemam pasūtījumus tieši tiešsaistē. Vispirms mums ir jāpārbauda kravas un pēc tam jānoslēdz līgums. Varat izmantot pārskaitījumu (no bankas uz banku). Alternatīvas apmaksas iespējas, lūdzu, zvaniet mums.
6. Kad es saņemšu savu pasūtījumu?
Tas ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas un pasūtījuma. Parasti mūsu produktu piegādes laiks iekštelpu rotaļu laukumam un batutam ir 14-25 dienas, piegāde aizņems aptuveni 25 dienas līdz ASV rietumu krastam, 35 dienas līdz ASV austrumu krastam, 30 dienas uz Eiropu, 35 dienas uz Dienvidameriku un 15 dienas uz ASV. Tuvie Austrumi. Papildus laiks pieteikšanās un tīrīšanas pasūtījumam. Jūs varat sagaidīt pasūtījumu 50–70 dienu laikā.
Darbnīca

Populāras kategorijas

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Powerde By

Autortiesības © 2022 Wenzhou XingJian Play Toys Co., Ltd., injnet — Blogs | Sitemap | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi