Izvēlne

Sazinieties ar mums

WhatsApp

+ 86-13968951980

Iekštelpu profesionāls bērnu rotaļu laukums, jauna dizaina pielāgota batuta parka komerciālais batutu parks ar kāpšanas sienu
Iekštelpu profesionāls bērnu rotaļu laukums, jauna dizaina pielāgota batuta parka komerciālais batutu parks ar kāpšanas sienu
Iekštelpu profesionāls bērnu rotaļu laukums, jauna dizaina pielāgota batuta parka komerciālais batutu parks ar kāpšanas sienu
Iekštelpu profesionāls bērnu rotaļu laukums, jauna dizaina pielāgota batuta parka komerciālais batutu parks ar kāpšanas sienu
Produkta apraksts


Batuta vēsture meklējama līdz 19.gadsimta vidus Ziemeļamerikas komanču indiāņiem, batuts ir sportists no batuta atsitiena akrobātisko sporta veidu izpildījumā, tas pieder pie vingrošanas. Pēdējos gados bērnu batuts atrakciju aprīkojuma nozarē ir audzis, un tas ir labvēlīgs produkts bērnu vispārējai veselībai. Uzstādiet lēcienu, lēcienu, bumbu un citus projektus ar visaptverošu bērnu paradīzi.

Batutu parks ir pārsteidzošs iekštelpu rotaļu laukums gan pieaugušajiem, gan bērniem, ar simtiem savstarpēji savienotu batutu no grīdas līdz sienām. Nav svarīgi, vai jūs nekad iepriekš neesat lēcis uz batuta, jums ir jāizmēģina batuta parks un jāizbauda smaguma spēka aizraušanās. Nāciet kopā ar draugiem vai ģimeni un izbaudiet lidojuma saviļņojumu iekštelpu batutu parkos.

Nozarei augot, attīstiet arī batuta tehnoloģiju un aprīkojumu. Daži batutu parki koncentrējas uz standarta servisu, savukārt daži cenšas izveidot jaunas alternatīvas atrakcijas. Daži no tiem paplašinās, iekļaujot Ninja Warrior kursus, virvju trases, interaktīvo lēkšanu, virtuļu slidkalniņu, zirnekļa sienu, rāvējslēdzēju un daudz ko citu. Tas padara batutu parku izaicinošāku un interesantāku. Jaunajos batutu parkos ir plašāks aktivitāšu klāsts, tie piesaista plašāku iedzīvotāju skaitu.

 

Izmēra prasība 

Jebkuru izmēru var pielāgot, augstuma (vietas) prasība> 3.5 m, 5 m ir labāka.

Modeļi

KD3-2020A

Ages

Bērni, pusaudži un pieaugušie.

Lietot atrašanās vietuAtrakciju parks, iekštelpu tematiskais parks, super tirdzniecības centrs, noliktava utt.
Motīvs un dizainsPielāgots ODM un OEM, dizains jums bez maksas ar jūsu izkārtojumu

 

 

 Batuta sastāvs

 1): Galvanized pipe:80*80*2mm, 80*50*2.5mm, 40*40*1.5mm

 2): mīksts paliktnis: koka +70mm EPE + PVC/PU

 3): atspere: garums 18cm, 26cm

 4): putas: sūkļa izmērs 15 * 15 * 15

 5): batuta gulta: 1800 * 1800 mm un 2130 * 4260 mm

 Maksājuma nosacījumi

 50% depozīts pirms ražošanas, 50% atlikums pirms nosūtīšanas, T / T, L / C, Western Union, kredītkarte 

 Piegādes datums

 10-15 dienas pēc pasūtījuma apstiprināšanas un pirmās iemaksas iemaksas.

Piegāde 


1*20'GP=140 kvadrātmetri (ap )

1 * 40'HQ = 340 kvadrātmetri (ap )

Uzstādīšana 

Sniedziet īpašus uzstādīšanas norādījumus vai piegādājiet profesionālu uzstādīšanas komandu 

ApkalpošanaVingrojiet bērnu urbšanas, kāpšanas, lēkšanas, skriešanas spējas

Garantija 

Cinkota cauruļu konstrukcija: 5 gadi 

Atsperes: 1 gads (jums jāpārbauda katru mēnesi)

Batuta paklājiņi un mīkstais paliktnis: 2 gadi

Pieteikumi:Sporta centrs, atrakciju parks, iepirkšanās centrs, mačs, spēļu centrs, batutu parks, pamatskola, kūrorts, viesnīca, slimnīca, visaptverošs biznesa rajons, neatkarīgs veikals, apkārtējie dzīvojamie rajoni, liels laukums vai parks, piepilsētas ainaviskas atpūtas zona


Produkta iespējas:

Ar batutu var vingrināt bērnu ekstremitātes, palielināt muskuļu spēku. Veicināt bērnu sirds un plaušu darbību, lai uzlabotu asinsriti, vielmaiņas uzlabošanos, miokarda attīstību, palielinātu kontraktilitāti. Veicināt nervu sistēmas attīstību, novērst slimības.


Ražošanas process:


Izgatavojamības priekšrocību skaidrojums: 

1. Pārklāta dzelzs caurule: Xingjian dzelzs caurule izmantos elektrostatisko pulvera izsmidzināšanas aprīkojumu, lai izsmidzinātu pulvera pārklājumu uz caurules virsmas. Statiskās elektrības ietekmē pulveris vienmērīgi tiks adsorbēts uz apstrādājamā izstrādājuma virsmas, veidojot pulvera pārklājumu; pulvera pārklājums tiek cepts augstā temperatūrā, tas kļūst par gala pārklājumu ar dažādiem efektiem, lai panāktu skaistu izskatu un aizsargātu cauruli no skrāpējumiem un rūsēšanas.2.Packaging: Xingjian pievērš uzmanību produktu iepakojumam. Cauruļu un rotaļlietu iepakojums ir melna kokvilna, burbuļu maisiņi un plastmasas plēves, kas atšķiras no citiem piegādātājiem, kuri neiepako caurules.

3.Drošības standarti: Xingjian rotaļlietas saskaņā ar ASTM F381-2016, ASTM F1487-17: cl.6 Veiktspējas prasības; cl.7 Prasības piekļuvei/izejai; cl.12 Strukturālā integritāte, EN 71-14:2018 un ISO9001. Ir standarta testu speciālisti, kurus var pielāgot atbilstoši jebkurai prasībām.


Drošības noteikumi:

1. Visiem, kas ieiet, ir jābūt parakstītam atteikumam.

2. Visiem dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, ir jābūt vecāku vai likumīgā aizbildņa parakstītam atteikumam.

3..Dalībniekiem viss ekipējums jāizmanto droši un atbildīgi.

4. Piekļuve aprīkojumam ir ierobežota tiem, kuri neatbilst minimālajam vecumam/sertificēta                                                          

5.Bērnus, kas jaunāki par 7 gadiem, nekad nedrīkst atstāt bez uzraudzības.

6.Absolutely nav dubultā veselīgs.

7.Gripper zeķes vai basām kājām tikai uz batutiem.

8. Kabatām jābūt pilnīgi tukšām, un džemperiem jāizņem lielas vai vaļīgas rotaslietas, radžotas jostas un, ja iespējams, brilles un dzirdes aparāti.

9. Nav skriešanas vai sacīkstes.

10. Nav sēdēšanas, cīkstēšanās vai gulēšanas uz paklājiņiem.

11.Nedrīkst kāpt pa batuta sienām.

12. Novērsiet sadursmi ar citiem lēcējiem, visu laiku pievēršot uzmanību apkārtējai videi.

13. Batuta arēnā aizliegts ienest gumiju, ēdienu vai dzērienu.


Produkta priekšrocības:

1. Fluorescences siksnas: tradicionālās fluorescences siksnas absorbcija 100% perfektiem apgaismojuma efektiem faktiski ir tikai 5%, savukārt šī jaunā veida fluorescences siksnas izmantošanas līmenis tikai 5% apgaismojuma efektu var sasniegt 200%, tādējādi uzlabojot vispārējo norises vietas atmosfēru un efektu, ļaujot Batuts kļūst smalks un izceļ tēmu!

Fluorescence ir fotoluminiscences parādība. Kad viela istabas temperatūrā tiek apstarota ar noteikta viļņa garuma krītošu gaismu (parasti ultravioleto vai rentgenstaru), tā absorbē gaismas enerģiju un nonāk ierosinātā stāvoklī, kā arī nekavējoties deaktivizē un izstaro izejošo gaismu (parasti viļņa garums ir garāks par krītošās gaismas, kas atrodas redzamās gaismas joslā); un, tiklīdz krītošā gaisma tiek apturēta, luminiscences parādība nekavējoties pazūd. Izejošo gaismu ar šo īpašību sauc par fluorescenci. Parasti fluorescenci vai fosforescenci izšķir ar nepārtrauktu luminiscences laiku, nepārtrauktu luminiscences laiku, kas ir īsāks par 10–8 sekundēm, sauc par fluorescenci, un nepārtrauktu luminiscences laiku, kas ir ilgāks par 10–8 sekundēm, sauc par fosforescenci. Ikdienas dzīvē cilvēki parasti visu veidu vāju gaismu dēvē par fluorescenci plašā nozīmē.

Atšķirībā no plaši izmantotās atstarojošās lentes un fosfora siksnas, mūsu ekskluzīvās patentētās tehnoloģijas fluorescējošā lente var tikt izmantota nepārtraukti piecus gadus, kas atšķiras no citu ražotāju batutos izmantotajām atstarojošajām lentēm. Efekts ir labāks, varat atsaukties uz mūsu reālā gadījuma fotoattēliem un tiešraides video


2.Fluorescējošais PVC: nesatur Cd/AZO/FCKW/PCP/PCB/PCT/formaldehīdu un veselībai bīstamās vielas, kā noteikts likumā — ilgstoša izturība — UV izturīga gaismas noturība >6 — izturīgs pret sviedriem — izturīgs pret urīnu — izturīgs pret siekalām — ūdensizturīgs — izturīgs pret sālsūdeni — izturīgs pret plīsumiem — nav kairinošs – (neons: nav piemērots masāžas galdiem, gaismas noturība: 4, nav piemērots lietošanai ārpusē, nav UV izturīgs)


3.Double Layer batuta gulta: divslāņu batuta virsmai var būt dubulta aizsardzība, lai batuta virsma nesabojātu lietotāja pēdu un nodrošinātu batuta parku operatoriem papildu aizsardzības un riska novēršanas slāni.


4. Pavasaris: profesionāli izraudzīti ražotāji, valsts un trešo pušu sertificēti uzņēmumi, kvalitātes nodrošināšana, labs spīdums dabiskā apgaismojumā, spīdīgs materiāls

kvalitāti, samazina ultravioleto staru absorbciju, stiprina anti-ultravioleto staru spēju un vēl vairāk uzlabo kalpošanas laiku.

Atspere: izgatavota no klavieru stieples, pretdeformācijas stiepes garums ir 5 reizes lielāks nekā mangāna tēraudam, un kalpošanas laiks ir pārbaudīts 500,000 XNUMX reižu bez deformācijasProjekta karte:


Apraksts 

Dimensija 

Atsauces attēls 

Materiāla specifikācija

Jauda 
Bezmaksas lēciena zona

255 kv.m.

PP batuta gulta

EPE+PVC mīkstais paliktnis

Cinkota caurule


45
Profesionāla batuta zona

488CM * 610CM

PP batuta gulta

EPE+PVC mīkstais paliktnis

Cinkota caurule


4
Kāpšanas siena

1037cm * 488cm

EPE+PVC mīkstais paliktnis

Cinkota caurule


4
Sūkļa baseina zona

976cm * 488cm

Sūklis

4
Gaisa spilvenu zona

610cm * 366cm

koka sūklis PVC

2
Ninjia kursu zona854cm * 488cm

Cinkota caurule

Koka+EPE+PVC mīkstais paliktnis

dzelzs piederums

4
Donut slide Area1037cm

Plastmasa3
Virvju trases laukums2200cm * 500cm

Cinkota caurule

koka

Zemas stiepes virve

10
Gadījumu video saite:https://www.youtube.com/watch?v=9bnPgxTkIBsSertifikācija:izmeklēšana
*Produkti:
*Kontaktpersonas vārds:
*E-pasts:
*Tel:
*Uzņēmums:
*ziņojums: